на головну написати листа карта сайта
Ліцензія Міністерства охорони здоров’я України АВ №526677 від 25.03.2010р.  
Контактні телефони: тел/факс +38 (044) 22-78-333; +38 (095) 233-05-05, +38 (096) 808-70-31, knt97@ukr.net
 
Клиника новых технологий на базе института Амосова
 
 


Клиника новых технологий на базе института Амосова
Для перегляду інших сторінок натисніть на їх назву
Українська | Русский | English
      Контакти
     Наша адреса:
     Україна, 03038, м. Київ
     вул.М.Амосова 6 ТОВ "Клініка нових технологій"

    Кліника розташована на III поверсі будівлі поліклініки Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова(у дворі інституту)

     Контактні телефони:
    з 9.00 до 15.00 в робочі дні: +38 (044) 227-83-33, моб. +38 (095) 233-05-05, +38 (096) 808-70-31, e-mail: knt97@ukr.net.
     

   
     Транспорт :


      – маршрутка № 198 від Центрального залізничного вокзалу (станція метро "Вокзальна").
      – автобус № 12 від Соломянської площі або Деміївської площі, (від ринку Деміївський).

   
     Рекомендації:

               Враховуючи, що заочно неможливо правильно оцінити стан пацієнта і поставити діагноз, переконливе прохання не витрачати Ваш дорогоцінний час на листування.
       При перших проявах серцево – судинних захворювань (серцевий біль, задуха, швидка стомлюваність, порушення серцевого ритму) приїжджайте негайно до нас. З нами не потрібно заздалегідь домовлятися про час прийому. Ми проводимо первинну діагностику (консультації) всім, хто звертається з 9.00 до 14.00 години в робочі дні в порядку живої черги, цього ж дня.        Вартість консультації згідно з прейскурантом.
       До нас не потрібне направлення. Візьміть з собою паспорт, при нагоді, результати Ваших обстежень, які були проведені раніше (електрокардіограми, запис коронарографії на диску або касеті, виписку з історії хвороби (епікриз), результати аналізів, УЗД). Якщо їх немає – це не буде перешкодою для проведення консультації у нас.
       Інколи для правильної постановки діагнозу можуть знадобитися додаткові дослідження в інших медичних установах, наприклад: цілодобове моніторіровання електрокардіограми (холтер) при порушеннях ритму. В цьому випадку ми можемо госпіталізувати Вас в Клініку. Вартість перебування згідно з прейскурантом.


      Пам’ятка пацієнту:

     1. Перед прибуттям до Клініки для проведення операції пройти обстеження:
          а) у лікаря–гастроентеролога з обов’язковим проведенням фіброгастроентероскопії шлунка. У разі виявлення виразок або ерозій пройти курс їх лікування за призначенням лікаря–гастроентеролога та повторну фіброгастроентероскопію шлунка з одержанням висновку щодо відсутності виразок та ерозій.
          б) у лікаря–невропатолога: доплер судин головного мозку. Результати обстеження надати при прибутті в Клініку.

     2. За 7 (сім) діб до дати прибуття до Клініки припинити вживання препаратів фармакотерапевтичної групи «Антитромботичні засоби»: плавікс, аспірин, аспекард, кардіомагніл , сінкумар і т.ін.

     3. Перед виїздом до Клініки відкрити листок непрацездатності за місцем проживання. Недержавні медичні заклади, до яких відноситься КНТ, не мають права видачі листів непрацездатності, пацієнту за його бажанням надається довідка відповідної форми.

     4. За 3-4 доби до дати виїзду в Клініку погодити час прибуття за телефоном: 8 (044) 270-16-52 (у робочі дні), з персоналом Клініки.


 
website tracking